wyszukiwanie zaawansowane
» » Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Witamy w sklepie

Witamy w sklepie internetowym Wyszukane Płytki.
W naszym asortymencie znajdą Państwo ogromny przekrój płytek ceramicznych, gresów, glazur oraz terakoty. Płytki producentów polskich oraz zagranicznych. Małe, duże oraz mega formaty. Wszystko w jednym  miejscu. W zakładce Kontakt znajdą państwo możliwości kontaktu z naszymi ekspertami, którzy doradzą w sprawie wyboru płytek, polecą pewne rozwiązania, lub odwiodą od tych nieprawidłowych. Przed zamówieniem pamiętaj skontaktować się z doradcą w celu potwierdzenia oraz ustalenia szczegółów zamówienia. Dostępność wszystkich płytek sprawdzamy na bieżąco po zapytaniu dlatego zapraszamy do kontaktu.  Prosimy o dokonywanie płatności dopiero po ustaleniu szczegółów zamówienia z obsługą sklepu. Jesteśmy w trakcie aktualizacji oferty na płytki Nowa Gala, a więc wszelkie ceny oraz ilości płytek dostępnych potwierdzamy telefonicznie lub mailowo. Każde zamówienie jest weryfikowane pod względem cen oraz dostępności
 
Zespół WyszukanePłytki

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Dobry wykonawca to 80% sukcesu. Powinien on cechować się przede wszystkim uczciwością i rzetelnością, a oprócz tego:

-1-doświadczeniem w tego typu pracach (najlepiej popartym referencjami)

-2-wiedzą na temat rodzajów materiałów (płytki, kleje, fugi, izolacje, materiały budowlane), metod i technik układania płytek, przygotowania podłoża

-3- powinien posiadać profesjonalne narzędzia do tego typu prac

Ad.1 Najlepiej wybierać wykonawców polecanych przez znajomych. Są oni sprawdzeni, a przy okazji możemy zobaczyć jakość wykonanych przez nich prac. Przy wyborze wykonawcy z ogłoszenia nie kierujmy się najniższą ceną. Doświadczenie pokazuje że jakość, estetyka, terminowość i rzetelność nie zawsze idą ze sobą w parze. Wybierając wykonawcę z ogłoszenia poprośmy go o referencje od poprzednich inwestorów.

Ad.2. Dobry wykonawca powinien mieć dużą wiedzę na temat materiałów wykończeniowych na których ma pracować tzn. np. powinien wiedzieć ze wśród płytek gresowych występują rożne odcienie, kalibry i należy przed ułożeniem sprawdzić dane parametry. Powinien wiedzieć jakiego kleju użyć do danego rodzaju płytki, jaką fugę zastosować na posadzce w kuchni czy przedpokoju, a jaką w łazience na podłodze i na ścianie, gdzie trzeba zastosować hydroizolacje, które gresy impregnować i w którym momencie. Doświadczony wykonawca powinien umieć dokładnie i z odpowiednią kolejnością rozplanować sobie prace, w przeciwnym razie skutkuje to wydłużeniem prac o kilka lub kilkanaście dni oraz większymi zniszczeniami materiałów niż te oczekiwane. Jest to mocno odczuwalne przez inwertora w przypadku używania drogich materiałów wykończeniowych.

Ad.3 Posiadanie przez wykonawcę profesjonalnych narzędzi to dla inwestora pewność, że przy np. cieciu, wierceniu gresów/glazury nie zostaną zniszczone duże ilości materiałów. Wybierając najtańszego wykonawcę z ogłoszenia może okazać się, że nie dysponuje on profesjonalnym sprzętem i w efekcie końcowym to zdesperowany inwestor zmuszony jest do zakupu takich narzędzi, gdyż nie może już pozwolić sobie na zniszczenie kolejnych drogich płytek czy dekorów.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl