wyszukiwanie zaawansowane
» » Łazienka dla osób starszych i bardziej wymagających

Witamy w sklepie

Witamy w sklepie internetowym Wyszukane Płytki.
W naszym asortymencie znajdą Państwo ogromny przekrój płytek ceramicznych, gresów, glazur oraz terakoty. Płytki producentów polskich oraz zagranicznych. Małe, duże oraz mega formaty. Wszystko w jednym  miejscu. W zakładce Kontakt znajdą państwo możliwości kontaktu z naszymi ekspertami, którzy doradzą w sprawie wyboru płytek, polecą pewne rozwiązania, lub odwiodą od tych nieprawidłowych. Przed zamówieniem pamiętaj skontaktować się z doradcą w celu potwierdzenia oraz ustalenia szczegółów zamówienia. Dostępność wszystkich płytek sprawdzamy na bieżąco po zapytaniu dlatego zapraszamy do kontaktu.  Prosimy o dokonywanie płatności dopiero po ustaleniu szczegółów zamówienia z obsługą sklepu. Jesteśmy w trakcie aktualizacji oferty na płytki Nowa Gala, a więc wszelkie ceny oraz ilości płytek dostępnych potwierdzamy telefonicznie lub mailowo. Każde zamówienie jest weryfikowane pod względem cen oraz dostępności
 
Zespół WyszukanePłytki

Łazienka dla osób starszych i bardziej wymagających

Łazienka dla osób starszych i bardziej wymagających

Taka łazienka powinna być przede wszystkim przestronna i przyjazna, wyposażona w sprzęt, i elementy umożliwiające wygodne funkcjonowanie. Jeśli wielkość takiej nowej lub modernizowanej łazienki nie pozwala na swobodne poruszanie się osobie starszej, to już na tym etapie powinniśmy zrezygnować z umieszczania tam niektórych urządzeń jak np. wanna, pralka czy też zamontować składane poręcze zamiast stałych. Wszystkie elementy wyposażenia muszą być zamontowane w sposób bezpieczny, dlatego w takich łazienkach nie powinno się stosować ścianek gipsowo-kartonowych. Lepszym rozwiązaniem będą ściany murowane przynajmniej od poziomu posadzki do około 1 metra wysokości. Wszelkiego rodzaju gniazdka, włączniki, wieszaki czy uchwyty powinny być zamontowane w miejscach, które pozwolą na swobodny dostęp do nich. Najlepsze będą posadzki antypoślizgowe, zapewniające duże bezpieczeństwo. Wanna i brodzik powinny być wyposażone w rożnego rodzaju siedziska lub specjalne schodki, umożliwiające wejście do nich. Elementy oświetlenia powinny nadawać pomieszczeniu ciepły i przytulny charakter.

Reasumując, dla każdego z nas łazienka to miejsce w którym chcemy czuć się przede wszystkim bezpiecznie, intymnie, komfortowo i wygodnie.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl